Beküldte: Kanyecc 2012 April 6, 9:45-kor a(z) Hírek témába.
- Jimmy Smits csatlakozott a Sons of Anarchy ötödik évadjába.
- Samaire Armstrong (Dirty Sexy Money) vissza fog térni a The Mentalist 4×21-es részébe.
- Kevin Sussman, John Ross Bowie és Will Wheaton vendégszerepelni fog a The Big Bang Theory 5×22-es részében. Utóbbi önmagát fogja alakítani.
- Collider interjút készített Hart Hanson-nal és Stephen Nathan-nal.
- Május 31-én startol a The Walking Dead harmadik évadjának forgatása.
- Akit érdekel a Breaking Bad 5×01-es részének a rövid tartalma, illetve a szereplő- és stáblistája, az bátran klikkeljen a linkre.
- Van néhány címünk: Gone, Baby, Gone – Private Practice 5×22; An Apple Red as Blood – Once Upon a Time 1×21; Chris Harris – King 2×08; Down South – Cougar Town 3×11; Grandma’s Pie – Two and a Half Men 9×20;
- Felicia Day (Eureka) vendégszerepelni fog a Supernatural 7×20-ben.
- James Purefoy vendégeskedni fog a Revenge 1×17-ben.
- Bryan Greenberg kiszált a CBS-es Greg Berlanti és Greg Malins-féle pilotból, ami elvileg az Oh F**k, It’s You címet hordozza. Legtöbb helyen általában címnélküliként emlegetik. Megértjük!
- Noha még David Walton-nak a legújabb sorozatát, a Bent-et nem törölték, ő mégis leigazolt a CBS egyik pilotötletébe.
- Ryan Hansen csatlakozott a Louis CK/Spike Feresten-féle többkamerás szitkompilotba.
- Jeffrey Nordling visszatérő szereplője lesz az ABC-s Malibu Country című pilotnak, amelyből Courtney Henggeler kiszállt a napokban.
- Penelope Mitchell aláírt a Netflix-es Hemlock Grove című sorozatba, ahol már Famke Janssen, Bill Skasgard és Landon Liboiron kapott szerepet.
- A BBC Two berendelte a Watson & Oliver második évadját. 2013 őszén fog érkezni.
- Jason Isaacs, Paddy McGuinness és John Bishop fel fog tűnni a Soccer Aid-ben.
- Chris Caldovino (The Sopranos) csatlakozott az HBO-s Boardwalk Empire új évadjába, ahol visszatérő szerepet kapott. Tonino-t fogja alakítani, egy sofőrt.
- Cassandra Freeman (Numb3rs) a VH1-es Single Ladies szereplőgárdáját fogja erősíteni.
- Seth Peterson pedig vendégszereplője lesz a Burn Notice új évadjának, méghozzá több rész erejére. Elvileg 5-ben fog feltűnni, de ha beválik, marad tovább a későbbiekben.
- Az OWN most tartja az Upfronts-át. Berendelte az Oprah’s Master Class-t és a Welcome to Sweetie Pie’s-t. Előbbi második évadját, ami utóbbi harmadikját. Ezen kívül még 4 darab újoncot: az Are You Normal, America?-t, az Elura & Michele Take Staten Island-et, az Iyanla Fix My Life-ot és a Married to the Army: Alaska-t. – Róluk részletesebben itt olvashatok.
- Briga Heelan, aki fel-felbukkan a Cougar Town-ban, egy pilotba, a Counter Culture-ba írt alá, ami egy többkamerás szitkomötlet.
- Lisa Vidal (The Event) a BET-es Being Mary Jane-be írt alá, ami előzőleg Single Black Female címen futott. A készítője Mara Brock Akil, míg a rendezője Salim Akil.
- Brittany Snow se marad az aláírt pilotjába, a 1600 Penn-be.
- Jenna-Louise Coleman interjút adott a Doctor Who magazinba, amelynek azt nyilatkozta, hogy már tudja miként fog feltűnni a sorozatba, illetve milyen történetet fog kapni. – Persze semmi konkrétumot nem árult el, csak azt, amit már tudtunk, hogy ősszel visszatér a sorozat, amelyben látni fogjuk.
- Április 21-én és 22-én fog jönni a The Voice: Battle Rounds.
A hozzászólásokat RSS csatornán keresztül is nyomonkövetheted.
Pingelés letiltva.
Tag-ek: 1600 Penn, Being Mary Jane, Bent, Boardwalk Empire, Hemlock Grove, Oprah Presents Master Class, Single Ladies, Sons of Anarchy, The Big Bang Theory, The Mentalist, The Walking Dead