Március 23-án tér vissza A mi kis falunk

 
Beküldte: Kanyecc 2019 March 5, 21:02-kor a(z) Magyar hírek témába.

Az RTL Klub minap lerántotta A mi kis falunk 3. etap folytatásának premierdátumát, ami március 23-ra esik. Mondjuk lehetett sejteni, mert egy héttel korábban, március 16-án búcsúzik A Tanár 2. évadja, így megüresedik a 20 órás timeslot, amit lényegében megörököl a csatorna egyik legjobban teljesítő visszatérője. Emlékeztető gyanánt jegyezném meg, hogy korábban 5 részt kaptunk, ami tavaly szeptemberben volt terítéken. A csatorna további 16 epizóddal adós, viszont arról nincs információnk, hogy egyben adja le vagy lesz-e újabb szünet a 21 részesnek betervezett 3. etapnál. Amit tudjuk, megírjuk.

A folytatás tartalmát másolnám:

“Ismét középpontba kerül a polgármester kálváriája, aki abban bízik, hogy a ranglétrán feljebb emelkedhet. A húsvéti körmenet különleges meglepetéseket tartogat. A pap még mindig egy saját templomban reménykedik. Erika furcsa betegséggel küzd. Előkerül Gyuri egykori barátnője. Teca besokall és a városba költözne. A falu pedig adóellenőrzést kap, ami természetesen a polgármester idegeit teszi próbára, ám leleményessége ezúttal sem hagyja cserben.”


free web stats