2009 Visual Effects Society Awards – Jelöltek

 
Beküldte: Kanyecc 2009 February 18, 15:13-kor a(z) díjátadók témába.

Azaz rövidebben VES 2009. Tényleg rengeteg díjátadó van év kezdéskor. Ha a mozis részleggel is foglalkoznék bővebben, akkor MoziGuru-n meg lenne a napi díjátadók kategóriában a bejegyzés a jelöltekről, majd a győztesekről.

Létezik olyan is, amikor a vizuális effekteket díjazzák. Gondoltátok volna, mert én k*rvára nem. A jelöltek listáját január 19-én hirdették mi, míg a győztesekét majd február 21-én fogják Los Angelesben, szóval pár nap múlva jövünk velük. (Természetesen, itt is vannak filmes kategóriák, sőt még szem előtt tartják a videó játékokét is.) A tovább mögött láthatjátok a sorozatokra vonatkozó listákat, a többiekkel nem foglalkozunk.

Outstanding Visual Effects in a Broadcast Miniseries, Movie or Special

  • DOCTOR WHO – THE NEXT DOCTOR – Cyber King
    Dave Houghton, Marie Jones, Matt McKinney, Murray Barber
  • GENERATION KILL – Episode 2
    Adam McInnes, Anthony Bluff, Stephane Paris, David Sewell
  • JOHN ADAMS – Join or Die
    Steve Kullback, Erik Henry, Robert Stromberg, Jeff Goldman
  • KNIGHT RIDER – Prometheus
    Sam Nicholson, Scott Ramsey, Chris Martin, Mike Enriquez

Outstanding Visual Effects in a Broadcast Series

  • BATTLESTAR GALACTICA – SEASON FOUR – BSG Space Battle
    Gary Hutzel, Michael Gibson, Doug Drexler, Kyle Toucher
  • THE SARAH CONNOR CHRONICLES – Episode 108
    James Lima, Raoul Bolognini, Andrew Orloff, Steve Meyer
  • GHOST WHISPERER – Ghost in the Machine
    Armen Kevorkian, Arthur J. Codron, Matt Scharf, Stefan Brederock
  • HEROES – The Second Coming
    Eric Grenaudier, Mark Spatny, Diego Galtieri, Michael Cook

Outstanding Matte Paintings in a Broadcast Program or Commercial

  • DOCTOR WHO – SERIES 4 – Silence in the Library
    Simon Wickers, Charlie Bennett, Tim Barter, Arianna Lago
  • GENERATION KILL – Episode 2
    Christian Irles, Yannick Bourgie
  • MERLIN THE MARK OF NIMUEH – SERIES 1 – The Mark of Nimueh
    Dave Early, Simon Wickers, Bryan Bartlett, Sara Bennet

Outstanding Supporting Visual Effects in a Broadcast Program

  • FRINGE – Episode 101 – Pilot
    Kevin Blank, Jay Worth, Andrew Orloff, Barbara Genicoff
  • JERICHO – Episode 7 – Patriots and Tyrants
    Andrew Orloff, Blyth Dalton, Chris Jones, MIchael Cliett
  • LIFE – Frozen Solid
    Max Ivins, Jenny Foster, Danny Kim, Shawn Lipowski
  • PUSHING DAISIES – The Legend of Merle McQuoddy
    William Powloski, Elizabeth Castro, Melanie Tucker, Eric Chauvin

Outstanding Models and Miniatures in a Broadcast Program or Commercial

  • NEW BALANCE – Anthem
    Ian Hunter, Jon Warren, Matt Burlingame, Raymond Moore
  • GHOST WHISPERER – Episode 404 – ‘Claridon Ship Shots’
    Eric Hance

Outstanding Created Environment in a Broadcast Program or Commercial

  • AUDI – LIVING ROOM – Living Room
    Jack Zaloga, Jake Montgomery, Andy Boyd, Sean Durnan
  • HEROES – Tokyo
    Meliza Fermin, Michael Cook, Daniel Kumiega, Anthony Ocampo
  • JOHN ADAMS – Join or Die – Episode 1 – The Boston Harbor
    Paul Graff, Robert Stromberg, Adam Watkins
  • WRIGLEY’S 5 – Fruit Shredder
    Ludo Fealy, Dean Robinson, Adam Leary, Michael Gregory

free web stats