A fiatal színészek szerint 2011-ben

 
Beküldte: Kanyecc 2011 May 8, 10:28-kor a(z) díjátadók témába.

Igazából pontatlan a címben fogalmazott, mivel a Fiatal Művészek Díjátadójáról van szó, amikor a Young Artist Awards-öt emlegetjük. A díjat a kiemelkedő televíziós-, film-, színházi- vagy zenei teljesítményéért kapják az egyes jelöltek. (Ebből már azt is lehet sejteni, hogy bennünket, csak a tévés részleg érdekel. A többieket vissza lehet nézni a hivatalos oldalán.)

Magáról a díjról annyit kell tudni, hogy 1978-ban a Young Artist Foundation elnevezésű alapítvány hozta létre abból a célból, hogy elismerjék fiatal előadóművészek tehetségét, valamint támogassák őket. Az első 20 díjátadónak a neve Youth in Film/Young Artist Awards volt, majd 2000-től az előtagot elhagyták. 2011-ben 32. alkalommal került megrendezésre március végén. Külön felhívnám a figyelmet a jelöltek sorára, ahol feltűnik: a Chase, a Flashpoint, a Happy Town, a Rookie Blue, a Gary Unmarried, vagy a Tower Prep – tehát egy sor olyan sorozat, ami alapjába véve, rangosabb díjátadón eleve jelölést se kapott. (Részletes lista a tovább mögött.)

(Aláhúzással a győztesek lettek feltűntetve.)

BEST PERFORMANCE IN A TV MOVIE, MINISERIES or SPECIAL
Leading Young Actor

  • Brennan Bailey
    “The Dog Who Saved Christmas Vacation”
    Stars Home Ent.
  • Chase Ellison
    “The Boy Who Cried Werewolf”
    Nickelodeon Network
  • Michael William Arnold
    “The Dog Who Saved Christmas Vacation”
    Stars Home Ent.
  • John Fleming
    “Cancel Christmas”
    The Hallmark Channel
  • Gage Munroe
    “The Night Before the Night Before Christmas”
    The Hallmark Channel

BEST PERFORMANCE IN A TV MOVIE, MINISERIES or SPECIAL
Leading Young Actress

  • Mia Ford
    “Within”
    Bigfoot Entertainment
  • Victoria Justice
    “The Boy Who Cried Werewolf”
    Nickelodeon
  • Debby Ryan
    “16 Wishes”
    The Disney Channel
  • Madison Beaty
    “Pregnancy Pact”
    The Lifetime Channel
  • Morgan Lily
    “Love’s Resounding Courage”
    The Hallmark Channel

BEST PERFORMANCE IN A TV MOVIE, MINISERIES or SPECIAL
Supporting Young Actor

  • Alexander Conti
    “Harriet the Spy Blog Wars”
    The Disney Channel
  • Max Ehrick
    “Pregnancy Pact”
    Lifetime Television
  • Tate Berney
    “Farewell Mr. Kringle”
    RHI Entertainment
  • Joey Pollari
    “Avalon High”
    The Disney Channel
  • Ty Wood
    “Keep Your Head Up, Kid: The Don Cherry Story” (part 2)
    CBS Television
  • Cainan Wiebe
    “16 Wishes”
    The Disney Channel

BEST PERFORMANCE IN A TV MOVIE, MINISERIES or SPECIAL
Supporting Young Actress

  • Chloe Madison
    “Amish Grace”
    Lifetime Movie Network
  • Lauren Delfs
    “Las Tundas of the Valley”
    Web Series
  • Olivia Steele-Falconer
    “The Client List”
    Lifetime Television
  • Kelly Heyer
    “Pregnancy Pact”
    Lifetime Television
  • Brianna Daguanno
    “The Santa Suit”
    The Hallmark Channel

BEST PERFORMANCE IN A TV SERIES (Comedy or Drama)
Leading Young Actor

  • Jesse Camacho
    “Less Than Kind”
    Break Through Ent.
  • Jacob Kraemer
    “Overruled”
    The Disney Channel
  • Dylan Everette
    “Wingin’ It”
    The Family Channel
  • Benjamin Stockham
    “Sons of Tucson”
    Twentieth Century FoxTV
  • Jason Spevack
    “Dino Dan”
    Nickelodeon Productions
  • Dan Lee Curtis
    “Zeke and Luther”
    Disney XD

BEST PERFORMANCE IN A TV SERIES (Comedy or Drama)
Leading Young Actress

  • Bella Thorne
    “Shake it Up”
    The Disney Channel
  • Ryan Newman
    “Zeke and Luther”
    Disney XD
  • Miranda Cosgrove
    “iCarly”
    Nickelodeon
  • Keke Palmer
    “True Jackson, VP”
    Nickelodeon

BEST PERFORMANCE IN A TV SERIES (Comedy or Drama)
Supporting Young Actor

  • Coy Stewart
    “Are We There Yet?”
    TBS
  • Braeden Lemasters
    “Men of a Certain Age”
    TNT
  • Graham Phillips
    “The Good Wife”
    CBS
  • Bradley Steven Perry
    “Good Luck Charlie”
    Disney Channel

BEST PERFORMANCE IN A TV SERIES (Comedy or Drama)
Supporting Young Actress

  • Brittany Curran
    “Men of a Certain Age”
    TNT
  • Teala Dunn
    “Are We There Yet?”
    TBS
  • Hannah Hodson
    “Hawthorne”
    TNT
  • Kiernan Shipka
    “Mad Men”
    AMC
  • Kathryn Newton
    “Gary Unmarried”
    CBS
  • Makenzie Vega
    “The Good Wife”
    CBS

BEST PERFORMANCE IN A TV SERIES
Guest Starring Young Actor 18-21

  • Andrew Jenkins
    “Tower Prep”
    Cartoon Network
  • Hutch Dano
    “Law and Order”
    NBC
  • Thomas Kasp
    “Big Time Rush” (EP:”Welcome Back Big Time”)
    Nickelodeon
  • Austin Butler
    “The Defenders”
    CBS

BEST PERFORMANCE IN A TV SERIES
Guest Starring Young Actress 16-21

  • Katlin Mastandrea
    “Criminal Minds”
    CBS
  • Erin Sanders
    “The Mentalist”
    CBS
  • Katelyn Pacitto
    “I’m In The Band”
    Disney Channel

BEST PERFORMANCE IN A TV SERIES
Guest Starring Young Actress 11-15

  • Ryan Newman
    “Good Luck Charlie”
    Disney Channel
  • Bella King
    “Smallville”
    WB Network
  • Katherine Bralower
    “Primetime: What Would You Do?”
    ABC
  • Callie Thompson
    “House M.D”
    FOX
  • Sadie Calvano
    “NCIS: Naval Criminal Investigative Service”
    CBS
  • Kaitlyn Dever
    “Private Practice”
    ABC
  • Madisen Beaty
    “NCIS: Naval Criminal Investigative Service”
    CBS
  • Bella Thorne
    “Wizards of Waverly Place”
    Disney Channel
  • Madison Leisle
    “Criminal Minds”
    CBS
  • Kelly Heyer
    “The Middle”
    ABC
  • Sydney Sweeney
    “Chase”
    NBC

BEST PERFORMANCE IN A TV SERIES
Guest Starring Young Actress Ten and Under

  • Joey King
    “Ghost Whisperer”
    CBS
  • Olivia Steele-Falconer
    “Smallville”
    WB Network
  • Samantha Bailey
    “Ghost Whisperer”
    CBS
  • Sierra Pitkin
    “Fringe”
    WB Network
  • Nikki Hahn
    “The Closer”
    TNT
  • Bobbie Prewitt
    “Chase”
    WB Network
  • Sophia Ewaniuk
    “Flashpoint”
    CTV
  • Ashley Switzer
    “iCarly”
    Nickelodeon

BEST PERFORMANCE IN A TV SERIES
Recurring Young Actor

  • David Gore
    “Zeke and Luther”
    Disney XD
  • Dylan Minnette
    “Lost”
    ABC
  • Ricardo Hoyos
    “Dino Dan”
    Nickelodeon
  • Austin MacDonald
    “Living In Your Car”
    Movie Central Network
  • Quinton Lopez
    “The Closer”
    TNT
  • A. J. Saudin
    “Degrassi-The Next Generation”
    CTV
  • Brock Ciarlelli
    “The Middle”
    ABC

BEST PERFORMANCE IN A TV SERIES
Recurring Young Actor Ten and Under

  • Edward Sass III
    “The Daily Show with John Stewart”
    Comedy Central
  • Preston Bailey
    “Dexter”
    Showtime
  • Tucker Albrizzi
    “Big Time Rush”
    Nickelodeon
  • Connor Gibbs
    “Ghost Whisperer”
    CBS
  • Drew Davis
    “Rookie Blue”
    ABC

BEST PERFORMANCE IN A TV SERIES
Guest Starring Young Actor 14-17

  • Gig Morton
    “Shattered” (EP: “Where’s The Line?”)
    E1 Entertainment
  • Joey Luthman
    “Ghost Whisperer”
    CBS
  • Ricardo Hoyos
    “Haven”
    Syfy
  • Billy Unger
    “Ghost Whisperer”
    CBS
  • Dylan Minnette
    “Medium”
    CBS
  • Sterling Beaumon
    “Criminal Minds”
    CBS
  • Brandon Soo Hoo
    “Community”
    NBC

BEST PERFORMANCE IN A TV SERIES
Guest Starring Young Actor 11-13

  • David Gore
    “Psych”
    USA Network
  • David Burrus
    “Hannah Montana”
    Disney Channel
  • Zayne Emory
    “I’m In The Band”
    Disney Channel
  • Aaron Refvem
    “CSI: New York”
    CBS
  • Adom Osei
    “Supernatural”
    The CW
  • Michael Ketzner
    “Criminal Minds”
    CBS
  • Nathan Cheung
    “Untold Stories of the ER”
    TLC
  • Colin Ford
    “CSI: Miami”
    CBS

BEST PERFORMANCE IN A TV SERIES
Recurring Young Actress 17-21

  • Erin Sanders
    “Big Time Rush”
    Nickelodeon
  • Blaine Saunders
    “The Middle”
    ABC
  • Abigail Mavity
    “Zeke and Luther”
    Disney XD

BEST PERFORMANCE IN A TV SERIES
Recurring Young Actress 11-16

  • Bella Thorne
    “Big Love”
    HBO
  • Christina Robinson
    “Dexter”
    Showtime
  • Keana Bastidas
    “Dino Dan”
    Nickelodeon
  • Isabella Murad
    “Criminal Minds”
    CBS
  • Hannah Marks
    “FlashForward”
    ABC
  • Jaclyn Forbes
    “Dino Dan”
    Nickelodeon
  • Kelly Heyer
    “Raising Hope”
    FOX

BEST PERFORMANCE IN A TV SERIES
Recurring Young Actress Ten and Under

  • Mary-Charles Jones
    “Hannah Montana”
    Disney Channel
  • Sophia Ewaniuk
    “Happy Town”
    ABC
  • Sydney Kuhne
    “Dino Dan”
    Nickelodeon
  • Mackenzie Aladjem
    “Nurse Jackie”
    Showtime
  • Ava Allan
    “True Jackson, VP”
    Nickelodeon
  • Hailey Sole
    “Private Practice”
    ABC

BEST PERFORMANCE IN A DAYTIME TV SERIES
Young Actor

  • Field Cate
    “The Young and the Restless”
    CBS
  • Mick Hazen
    “As the World Turns”
    CBS
  • Dylan Patton
    “Days of our Lives”
    NBC

BEST PERFORMANCE IN A DAYTIME TV SERIES
Young Actor 12 and Under

  • Tate Berney
    “All My Children”
    ABC
  • Jake Vaughn
    “All My Children”
    ABC
  • Aaron Sanders
    “General Hospital”
    ABC

BEST PERFORMANCE IN A DAYTIME TV SERIES
Young Actress

  • Lexi Ainsworth
    “General Hospital”
    ABC
  • Taylor Spreitler
    “Days of Our Lives”
    NBC
  • Gabriela Rodriquez
    “Days of Our Lives”
    NBC

BEST PERFORMANCE IN A DAYTIME TV SERIES
Young Actress 12 and Under

  • Haley Pullos
    “General Hospital”
    ABC
  • Mackenzie Aladjem
    “All My Children”
    ABC
  • Danielle Parker
    “All My Children”
    ABC
  • Lauren Boles
    “Days of Our Lives”
    NBC

OUTSTANDING YOUNG ENSEMBLE IN A TV SERIES

  • Modern Family” – ABC
    Rico Rodriquez, Nolan Gould, Ariel Winter
  • Shake It Up” – Disney Channel
    Bella Thorne, Zendaya, Davis Cleveland, Adam Irigoyen, Roshon Fegan, Caroline Sunshine, Kenton Duty
  • Dino Dan” – Nickelodeon
    Jason Spevack, Sydney Kuhne, Isaac Durnford, Jaclyn Forbes, Ricardo Hoyos
  • The Middle” – ABC
    Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer

free web stats