Beküldte: Kanyecc 2011 August 15, 20:42-kor a(z) Hírek témába.
- Tegnap dupla részt adtak a Leverage-ből.
- Interjú Kate Mulgrew-vel, a NTSF:SD:SUV egyik szereplőjével.
- Simon J. Smith fogja rendezni az Címnélküli Madagascar Penguins-projekt-et, ami egy film lesz és 2014-ig bemutatásra kerül a mozikban. Írók sorában: Alan J. Schoolcraft és Brent Simons.
- November 8-án meg fog jelenni a Mortal Kombat: Legacy websorozat DVD-n és Blu-ray-en. Részletek.
- A valakit érdekelne, hogy kanadában melyik sorozat hol és mikor debütál a 2010/11-es idényben, akkor klikkeljen ide. Jó lenne átnyálazni a premierjeiket, mert noha ritkaságnak számít, de van amikor beelőzik az amerikaiakat. Több példa is volt már erre.
- teddike.hu-n ismételten olvashattok két pilot kritikát. Az egyik a 2 Broke Girls-höz, a másik a How To Be A Gentleman-hez kapcsolódik. 2 in 1 módra itt.
- Cuff’d címen érkezik az MTV műsorára egy félórás doku sorozat, melyben olyan rendőrök kapnak szerepet, akik fiatalkorú bűnözőket vonnak ki.
- A Comedy Central zöldutat adott egy animációs sorozatnak, ami a Brickleberry címet hordozza. A gyártok között: a Fox21 és a Comedy Central, míg a készítők sorában: Daniel Tosh, Waco O’Guin és Roger Black. 2012-be kerül műsorra 10 résszel. Középpontjában egy diszfunkciónális erdei őr egy nemzeti parkban.
- Az NBC különkiadással jelentkezik szeptember 5-én, melynek Children of 9/11 lesz a címe. A cím árulkodó.
- A Science Channel egy örült sorozatot fog leadni szeptember 5-én. A Flying Anvils címre hallgató produkció házigazdája a MythBusters-ös Tory Belleci lesz. Az előzetesét pedig itt lehet megnézni. Must see!
- A Hollywood Reporter a The Good Wife showrunner-ét faggatta.
- Dina Manzo vendégszereplője lesz az esti Design Star-nak. Ezen kívül ma este nézhetünk meg egy ajánló féleséget a legújabb sorozatáról, ami parti tervezéssel kapcsolatos lesz és Dina’s Party címet hordozza.
- Az évadnyitó Saturday Night Live-ban a Motorhead, míg a következő hetiben Anthony Jeselnik lesz a zenei vendég.
- Ashton Kutcher (Two and a Half Men) ilyen luxuskocsit kapott.
- False az a hír, miszerint Jennifer Aniston csatlakozott volna a Days of Our Lives című szappanoperába.
- Jill Zarin vissza fog térni a Real Housewives of New York következő évadjába.
- A Sons of Anarchy készítője, Kurt Sutter törölte magát twitterről. Részleteket meg is írta blogján.
- Brooke Burke és David Charvet összeházasodott.
- A Mirror.co.uk információi szerint Cheryl Cole szemezget a Glee-vel.
- Hilary Duff terhes.
- A Glee: The 3D Concert Movie-ról írt a Deadline.com.
A hozzászólásokat RSS csatornán keresztül is nyomonkövetheted.
Pingelés letiltva.
Tag-ek: Brickleberry, Days of Our Lives, Design Star, Dina's Party, Flying Anvils, Glee, How to Be a Gentleman, Leverage, Mortal Kombat-websorozat, NTSF:SD:SUV, Saturday Night Live, Sons of Anarchy, The Good Wife, The Real Housewives of New York City, Two and a Half Men, Two Broken Girls